Güvenlik Bilgilendirmesi

Şirketimiz tarafından, sitemize girebilmeniz için sizden hiçbir zaman, T.C. Kimlik numaranız, GSM numaranız, Cep telefonu marka-model bilgileriniz ya da kişisel bilgileriniz istenmemektedir.

Şirketimize ait kuikpos.com.tr adresinden gönderdiğimiz e-postalarda hiçbir zaman banka, kredi kartı, T.C. Kimlik numaranız, GSM numaranız, Cep telefonu marka-model bilgileriniz ya da kişisel bilgileriniz istenmemektedir.

kuikpos tarafından gönderilmiş gibi görünen fakat kuikpos.com.tr uzantılı olmayan hiçbir mail adresine itibar etmeyiniz.

Yapılan transfer işlemine ilişkin referans numarası, tutar, alıcı vb. bilgileri asla üçüncü kişilerle paylaşmayınız.

Sizin kazandığınıza dair ödül, çekiliş ya da bahis olduğu söylenerek vergi veya komisyon ödemesi ya da ön ödeme yapmanız istenebilir. Ödülü almak için para göndermeniz gerektiğine dair sms, e-mail, mesaj olarak bir bildirim alabilirsiniz. Var olmayan bir ödül karşılığı size gönderilen bilgi gerçek olmadığından itibar etmeyiniz.

Telefonda kendini polis, savcı veya bir kamu görevlisi olarak tanıtarak sizden para talep eden kişilere dikkat ediniz. Bir kamu görevlisi asla size telefon ederek para transferi yapmanızı istemeyecektir.

Bir hizmet ya da ürün karşılığında anlaştığınız fiyattan daha yüksek bir tutar için çek verilmek istenebilir. Sizden fazla olan parayı, para transferi ile ödemeniz isteyeceklerdir. Çek sahte olabileceği için itibar etmeyiniz.

Yurtdışında yaşayan akrabalarınızdan miras kaldığı ancak bu mirası alabilmek için sizden vergi veya komisyon talep edilmesi durumunda bunun bir dolandırıcılık girişimi olabileceğini düşünerek dikkatli olunuz.

Kabul edildiğiniz bir iş fırsatı olduğu bilgisi paylaşan kişiler, sizden para göndermenizi isterse itibar etmeyiniz.

İnternette reklamı yapılan bir ürün, açık artırma ürünü veya hizmet için ödeme yapmak üzere para göndermeniz istenebilir. Gerçekte var olmayan bu ürün dolandırıcılık yapmak üzere kullanılmaktadır. İtibar etmeyiniz.

Şüpheli bir durumla karşılaştığınızda lütfen +90 850 811 00 77 numaralı Çağrı Merkezimizi arayınız.