kuikpos avantajlarından yararlanın !

kuikpos ile Neler Yapabilirsiniz?

KuikPOS’un çeşitli ödeme seçeneleri, kolay entegre edilmesi ve firmanıza özel olarak tasarlanmış sayfalarıyla e-ticaretin ve müşterilerinizin tüm gereksinimlerini hızlı ve kolayca karşılayabilirsiniz.

Özelleştirilmiş Ödeme Sayfası

Online tahsilatlarınız için herhangi bir ek geliştirmeye gerek kalmadan firmanıza özel tasarlanmış ödeme sayfanızdan ödeme alabilirsiniz.

Havale/EFT ile Ödeme

Kart bilgilerini paylaşmak istemeyen müşterilerinize kartla ödeme yöntemine alternatif olarak Havale/EFT seçeneği sunabilir, ödemelerinizi güvenli bir şekilde alabilirsiniz.

Link ile Ödeme

İşyeri Paneli üzerinden oluşturduğunuz ödeme linklerini SMS veya e-posta yoluyla müşterilerinizle paylaşarak tahsilatlarınızı kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Hazır Ödeme Sayfası

Entegrasyon Gerekmeden İşyeri Paneli üzerinden giriş yaparak kredi kartlarından ödeme almaya başlayabilirsiniz.

Güvenli Ödeme Sistemi

PCI-DSS* uyumlu sunduğumuz Güvenli Ödeme Sistemi özelliği ile müşterilerinize bir sonraki alışverişlerinde kart bilgilerini girmeden hızlı ve güvenli bir şekilde ödeme imkanı sunabilirsiniz.

Tek Tıkla Ödeme

Müşterilerinizin kart bilgilerini tekrar girmesine gerek kalmadan Tek Tıkla Ödeme ile kesintisiz hizmet sunabilir ve sepeti terk etme oranını azaltabilirsiniz.

kuikpos ile Neler Yapabilirsiniz?

kuikpos’un çeşitli ödeme seçenekleri, kolay entegre edilmesi ve firmanıza özel olarak tasarlanmış sayfalarıyla e-ticaretin ve müşterilerinizin tüm gereksinimlerini hızlı ve kolayca karşılayabilirsiniz.

Özelleştirilmiş Ödeme Sayfası

Online tahsilatlarınız için herhangi bir ek geliştirmeye gerek kalmadan firmanıza özel tasarlanmış ödeme sayfanızdan ödeme alabilirsiniz.

Havale/EFT ile Ödeme

Kart bilgilerini paylaşmak istemeyen müşterilerinize kartla ödeme yöntemine alternatif olarak havale/EFT seçeneği sunabilir, ödemelerinizi güvenli bir şekilde alabilirsiniz.

Link ile Ödeme

İşyeri paneli üzerinden oluşturduğunuz ödeme linklerini SMS veya e-posta yoluyla müşterilerinizle paylaşarak tahsilatlarınızı kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Güvenli Ödeme Sistemi

Entegrasyon gerekmeden işyeri paneli üzerinden giriş yaparak kredi kartlarından ödeme almaya başlayabilirsiniz.

Tek Tıkla Ödeme

PCI-DSS* uyumlu sunduğumuz güvenli ödeme sistemi özelliği ile müşterilerinize bir sonraki alışverişlerinde kart bilgilerini girmeden hızlı ve güvenli bir şekilde ödeme imkanı sunabilirsiniz.

Hazır Ödeme Sayfası

Müşterilerinizin kart bilgilerini tekrar girmesine gerek kalmadan tek tıkla ödeme ile kesintisiz hizmet sunabilir ve sepeti terk etme oranını azaltabilirsiniz.

kuikpos'un Özellikleri

İşyeri Paneli

Üye işyeri olarak 7/24, tüm işlemlerinizi İşyeri Paneli üzerinden tek noktadan takip edebilirsiniz.

Tek Oran

Sizlere sunduğumuz tek komisyon oranı ile tüm banka ve kart markalarından her hangi bir gizli masraf olmadan tahsilatlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Ertesi Gün Ödeme

Gerçekleşen tüm tahsilatlarınızın ödemesini haftanın her iş günü alabilirsiniz.

Kolay Entegrasyon

Size sağladığımız API ile, KuikPOS’u kolayca web sitenize entegre ederek hızlıca ödeme almaya başlayabilirsiniz.

Taksitlendirme

KuikPOS altyapısını kullanarak, müşterilerinize tüm kartlara taksit ile ödeme imkanı sunabilirsiniz.

Mutabakat ve Raporlama

İşyeri Portal’ı üzerinden tüm işlemlerinizin mutabakat ve raporlarını tek ekrandan görüntüleyebilir, iptal/iade işlemlerinizi takip edebilirsiniz.

Otomatik Ödeme

Otomatik Ödeme özelliği ile müşterilerinizden veya abonelerinizden alacağınız tekrarlı ödemelerinizi, düzenli ve zahmetsiz bir şekilde tahsil edebilirsiniz.

7/24 Güvenlik ve Canlı Destek

7/24 çalışan güvenlik kontrolleri ve fraud izleme/tespit filtreleri ile chargeback oranını en aza indirebilirsiniz ve canlı destek ekibimiz ile tüm soru ve sorunlarınıza yardımcı oluyoruz.

Pratik Panel

Pratik kullanım deneyimi sağlayan İşyeri Paneli sayesinde; tüm işlemlerinizi tek bir sayfada görüntüleyebilir 7/24 canlı destek alabilir ve iptal iade işlemlerinizi tek tıkla gerçekleştirebilirsiniz.

kuikpos ile daha fazla kazanmak için;​